KONST / Litografier / Färglitografi 13272443
nr 1327 2443
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 51x35cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:02:54
13/5 17:06:16
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström